Hakkımızda

Günümüzün mevcut ikliminde, iş gereksinimlerinizin sürekli değiştiğini ve bu nedenle piyasada mevcut olan en iyi fiyatlandırmayı sağlayabilecek dinamik bir seyahat acentesine ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Ventus Turizm, kurumsal seyahat alanında, zengin bir deneyime sahiptir ve tüm seyahat ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir çözüm yönetimi sunmak üzere hizmetinizdedir.

Yüksek kalitede ve müşteri odaklı hizmetler sunarken, uygun fiyatlar sağlamaktan gurur duyuyoruz. Seyahatlerinizdeki kurumsal gereksinimlerinizi yerine getirmek için, iyi eğitimli, kalifiye, profesyonel ve tecrübeli bir ekibimiz var.

Kapsamlı bir seyahat acentesi olarak, Ventus Turizm,seyahat gereksinimlerinizin her detayını yönetecektir. Talebinizin başlangıcından itibaren, tarafınıza, rezervasyonunuz boyunca sizinle birlikte çalışacak bir seyahat danışmanı görevlendirilecektir. Seyahat danışmanınız, gelecekteki rezervasyonlarınız için de bir iletişim noktası olarak hareket edecektir.

Ventus Turizm’in ana amacı; işiniz için doğru olan seyahat çözümlerini size sunmaktır. Seyahat programınız için en iyi fiyatları sağlayarak size kolaylık sağlamak istiyoruz.

Hizmetlerimiz:

  • Uçak Bilet Rezervasyonları
  • Otel Rezervasyonları
  • Vize Başvuru Hizmetleri
  • Araç Kiralama
  • Seyahat Etkinlik Yönetimi
  • Grup rezervasyonları
  • Lüks seyahat
  • Concierge Servis

Seyahat yönetiminize yardımcı

olacak profesyonel bir ekibe

mi ihtiyacınız var?

Neden Ventus’u Seçmelisiniz?

Deneyimimize güvenin

Basitçe söylemek gerekirse; iş seyahati ihtiyaçlarınızı anlıyoruz. Seyahat sektöründe güvenebileceğiniz bir deneyim birikimimiz var.

Servisimize güvenin

Hızlı ve verimli bir hizmet sağlamakta kendimizle gurur duyuyoruz, önemli olana daha fazla zaman ayırmanıza izin veriyoruz; kendi işinize.

Çözümlerimize güvenin

Seyahat sektörüne ilişkin bilgilerimizden yararlanarak, seyahat politikanızın gereksinimlerini içeren çözümler oluşturabilir ve yönetebiliriz.

Desteğimize güvenin

Seyahat programlarınızın her zaman 9-6 saatleri arasında olmadığını biliyoruz ve bu sebeple sizi 7/24 destekleyecek bir ekiple hizmet veriyoruz.