Uçak Biletler
Hava yolu seyahat planlaması için en iyi araçlarla donatılmış olan Ventus ekibi, tüm hava yolculuğu sektörleri için size en iyi fiyatı sunabilir. Bu konudaki maliyet yönetimlerimiz, basit tek seyahat güzergahlarından, çoklu sektör gezilerine kadar uzanmaktadır. İhtiyaçlarınız için size en uygun güzergâhı ve havayolu şirketini hızla bulabiliriz.
Otel Rezervasyonları
Dünyadaki binlerce otele erişimimiz sayesinde, doğru yerde, en uygun fiyatlar ile, en iyi otellerde konaklamanızı sağlayacak bağlantıları yapmak için çok çalışıyoruz. Ventus tarafından tavsiye edilen her otel, müşterilerimize hizmet ettiğimiz hizmet seviyesinin, nerede olursa olsun, bakımını sağlamak için sıkı bir saha ziyaretine girer. Ventus olarak dünya çapında bir çok çözüm ortağı ile işbirliği yapıyoruz, bu da size seyahatlerinizde daha fazla indirim sağlayabileceğimiz anlamına geliyor.
Araç Kiralama
Yabancı bir destinasyonda bir iş gezisi düzenlenmesi söz konusu olduğunda, güvenilirliğin bir zorunluluk olduğunu biliyoruz. Hem lüks hem de düşük bütçeli araç kiralama seçenekleri içeren paketlerine sahibiz, firma ihtiyaçlarınız için bütçeniz ışığında çözüm sağlayabiliriz. Dünyanın her yerinde, her şey dahil ürün sağlamak için, 6500'den fazla araç kiralama şirketine erişimimiz var.
Vize Hizmetleri
Bir iş gezisine katılmaya karar verdiğinizde, vize başvurusunun uzun ve detaylı süreci hakkında düşünmek istemezsiniz. Bunu sizin yerinize biz yapıyoruz. Ventus bünyesinde, tüm vize başvurularınıza cevap verebilecek uzmanlar barındırır. Vize sürecinde size rehberlik ederek, ihtiyacınız olan vize başvurusunun en kısa sürede yapılması için yardımcı oluyoruz.
Grup Seyahatı
Gruplar için birçok seyahat güzergahını bir araya getirme konusunda zengin deneyimlerimiz var. Bu güzergah; iş ortaklarınız veya çalışanlarınız için dünya çapındaki bir konferansın parçası olmak da olabilir veya bir grup personelin birlikte seyahat etmesini gerektiren normal bir iş seyahati de olabilir. Kardeş şirketimiz Ventus Events, grup seyahat planlarınızı düzenlemek için gerekli olan tüm beceri ve deneyimlere sahiptir.
Konsiyerj Hizmetleri
İster iş ister eğlence olsun, konsiyerj hizmetimiz, sizin tercihlerinize ve kişisel gereksinimlerinize göre tasarlanmıştır. Son dakika talep edeceğiniz bir restoran rezervasyonundan, yurtdışında veya yurtiçinde sahnelenecek bir opera, tiyatro biletine kadar, sürecin her aşamasında size yardımcı oluyoruz.
Seyahat yönetiminize yardımcı
olacak profesyonel bir
ekibe mi ihtiyacınız var?