Uçak Biletler

Hava yolu seyahat planlaması için en iyi araçlarla donatılmış olan Ventus ekibi, tüm hava yolculuğu sektörleri için size en iyi fiyatı sunabilir. Bu konudaki maliyet yönetimlerimiz, basit tek seyahat güzergahlarından, çoklu sektör gezilerine kadar uzanmaktadır. İhtiyaçlarınız için size en uygun güzergâhı ve havayolu şirketini hızla bulabiliriz.

Havayolu şirketleri ile , piyasadaki en iyi fiyatlardan yararlanmanızı sağlayan devasa bir bağlantı portföyümüz var. Bazen henüz yayınlanmamış fiyatları bile size getirme fırsatına sahibiz. Ayrıca, firmalarınızın uçuş detaylarını analiz ederek, daha iyi fiyatlar ve doğrudan pazarlık yapmak için bu bağlantıları havayolu şirketleri için de kullanıyoruz.

Bizimle çalışmaya devam ederken, özel bir hesap yöneticisi aracılığıyla profesyonel ve güler yüzlü hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yaklaşımımızla gurur duyuyoruz ve şirketinizle yaptığımız tüm işlerde yüksek verimlilik düzeyini koruyoruz.

Biz işinizi yapalım zamanınız size kalsın.

Avantajlarımız:

  • Size en iyi fiyatları sunabilmek için işbirliği yaptığımız hava seyahat sektöründe zengin bir deneyime sahibiz.
  • Sizinle ilgilenen ekibimiz, gelecekteki seyahatiniz konusunda size tavsiyede bulunmak için şirketinizin seyahat detaylarını inceleyecektir.
  • Bir Ventus müşterisi olarak, en iyi kurumsal fiyatlara ve yayınlanmamış ücretlere erişiminiz vardır.
  • Şirketinizin seyahat politikalarına bağlı kalarak, tarafınızdan personeliniz için önceden kararlaştırılmış olanın ayırt edilmesini sağlarız; (Var olan en ucuz mevcut ücret vb.)
  • Ventus üzerinden yapılan rezervasyonlarda ‘sadakat’ puanları kazanma ve kullanma olanağına sahipsiniz.